Text
Text2
Option 1
Option 2
Option 3
Option 4
 Randevu       Al
  Instagram
loading content..

Denturla Uzman Hekim Kadrosu

personel

Dt. Ahmet Can Ertüz

Yüksek Lisans: Gazi Üniversitesi

Özgeçmiş
Dt. Ahmet Can Ertüz, Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği fakültesinden 1987 yılında mezun olmuştur. 1990 yılında Bursa ili Orhangazi ilçesinde serbest diş hekimi olarak çalışmaya başlamıştır.1999 yılında Kayseride kendi açmış olduğu muayenehanesinde 2006 yılına kadar çalıştıktan sonraKayseri Kızılay hastanesinin daveti üzerine 2006-2010 yılları arasında Kızılay Hastanesinde, Arkasından da 2010-2014 yılları arasında da Kayseri Özel Tekden hastanesinde 4 yıl görev yapmıştır.2014-2015 yılları arasında İzmir Özel Su Hastanesi diş kliniğini kurmuştur. Bir yıllık faaliyetin ardından Urla ilçesinde kendi kliniğini hizmete sokmuştur. Dört yıllık muayenehanecilik hizmetinden sonra 2019 yılından itibaren Özel Denturla Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'nde hizmet vermeye devam etmektedir. 36 yıllık meslek hayatı boyunca sayısız seminerlere ve kongrelere katılımcı ve konuşmacı olarak iştirak etmiş olup,Çalışmalarında daha çok implantoloji, gömülü diş operasyonları ve her türlü cerrahi müdahaleler ilk sırada yer almaktadır.
personel

Dt. Handan Kabacaoğlu

Yüksek Lisans: Hacettepe Üniversitesi

Özgeçmiş
Diş hekimi Handan Kabacaoğlu, Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi mezunudur. (1988) Mezuniyet sonrası Amasya Gümüşhacıköy Sağlık Merkezi'nde 2 sene resmi olarak görev yapmıştır. Daha sonra resmi görevini Bursa Orhangazi Sağlık Ocağı ve Orhangazi Devlet Hastanesinde 10 yıl daha sürdürmüştür. Orhangazi Devlet Hastanesinde çalışırken aynı zamanda kendi kliniğini açıp serbest diş hekimi olarak görev yapmıştır. Kayseri Devlet Hastanesinde ve Kayseri Nimet Bayraktar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde 10 yıl kadar diş hekimi olarak görev yaparken aynı zamanda yine kendi kliniğinde hizmet vermiştir. 2009 senesinde Erciyes Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Ana Sanat Dalı bölümünden fakülte 2.'si olarak 2013 senesine mezun olmuştur. Aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği mezunudur. Özellikle diş hekimliği, implantoloji, periodontoloji seminer ve kurslarına katılmış olup bir çok sertifikası bulunmaktadır. Halen İzmir Urlada bulunan Denturla Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde yönetici hekimlik yaparken kendi atölyesinde sanat eğitmeni ve resim analizisti olarak çalışmaktadır. Teknolojiye ve güncel yeniliklere açık çalışma stiliyle dijital diş hekimliğine yönelmiştir. Denturla klinik laboratuvarında hem diş hekimi hem de güzel sanatlara olan eğitimi doğrultusunda estetik iş hekimliğinin laboratuvar kısmında da çalışmalarını sürdürmektedir. Özel Denturla Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği – Yönetici Hekim ( 2019- halen devam ediyor) Kayseri Nimet Bayraktar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Enfeksiyon Kontrol Komitesi Başkanlığı, Protez Klinik Şefliği (2004-2010) Kayseri Devlet Hastanesi Kalite Kontrol Birimi İç Tetkikçi, Risk Yönetimi Başkanlığı (1999-2004) Orhangazi Devlet Hastanesi (1992-1999) Bursa Orhangazi Sağlık Ocağı (1990-1992) Amasya Gümüşhacıköy Sağlık Merkezi (1988-1990)
personel

Dr. Dt. Deniz Ertüz

Yüksek Lisans: Hacettepe Üniversitesi

Doktora: Başkent Üniversitesi Ortodonti Anabilim Dalı

Özgeçmiş
Denturla Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Kurucu Hekimi Dr. Dt. Deniz Ertüz, 2013 yılında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde lisans/yüksek lisans eğitimine başlamış ve 2018 yılında mezun olmuştur. Mezuniyet sonrası Başkent Üniversitesi Ortodonti Anabilim Dalı Doktora programına başlamıştır. 2022 yılında "Maksiller Posterior İntrüzyon Amacıyla Farklı İskeletsel Ankraj Aygıtlarından Uygulanan Farklı Vertikal Kuvvetlerin Kemikte Oluşturduğu Stresin ve Ankraj Aygıtlarındaki Devrilmenin Ölçülmesi" adlı doktora tezini sunmuş ve Ortodonti branşında "Bilim Doktoru" ünvanı almaya hak kazanmıştır. "Ortodonti'de Güncel Dijital Tedaviler", " Dental Fotoğrafçılık" gibi alanlarda seminerler vermiştir. Günümüzde klinik uygulamalarında sıklıkla şeffaf plak tedavilerini kullanmaktadır.
personel

Uzm. Dt. Ezgi Doğan

Yüksek Lisans: Erciyes Üniversitesi

Uzmanlık: İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Restoratif Diş Tedavisi Anabilim Dalı

Özgeçmiş
Diş Hekimi Ezgi Doğan Erciyes Üniversitesi’nden 2015 yılında mezun olmuştur. Mezuniyet sonrası İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde Restoratif Diş Tedavisi Anabilim Dalında uzmanlık eğitimine başlamıştır. 2021 yılında uzmanlık eğitimini tamamlayarak Denturla Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde çalışmaya başlamıştır. Mesleki ilgi alanları kaybedilen diş dokularının bilgisayar destekli tasarım bilgisayar destekli üretim (CAD/CAM) tekniği ile onarılması, estetik diş hekimliği ile dişlerin fonksiyonlarını sürdürülmesidir.
personel

Dt. Ecem Gökırmak

Yüksek Lisans: Hacettepe Üniversitesi

Özgeçmiş
Diş hekimi Ecem Gökırmak, Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi mezunudur. Üniversiteyi 2.'likle bitirmiş olup Üstün Başarı Belgesi ve Şeref Öğrencisi belgelerine sahiptir. Mezuniyet sonrası çeşitli özel polikliniklerde çalışmıştır. Yenilikçi tedavi anlayışıyla tedavilerini yapmaktadır.Özellikle estetik diş hekimliği ile ilgili birçok kurs ve seminere katılmış olup sertifikaları mevcuttur. EDAD(Estetik Diş Hekimliği Akademisi Derneği) üyesidir. İş deneyimleri: Özel Denturla Ağız Diş Sağlığı Polikliniği (2022 - Devam ediyor) Özel Moondent Ağız Diş Sağlığı Polikliniği (2022 - 2022) Özel Dentapol Ağız Diş Sağlığı Polikliniği (2020 - 2021) Özel Başkent Ağız Diş Sağlığı Polikliniği (2018 - 2019)
personel

Uzm. Dt. Nazlı Gedik

Yüksek Lisans: Hacettepe Üniversitesi

Uzmanlık: Hacettepe Üniversitesi Pedodonti(Çocuk Diş Hekimliği) Anabilim Dalı

Özgeçmiş
Uzm. Dt. Nazlı Gedik, 2013 yılında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde lisans/yüksek lisans eğitimine başlamış ve 2018 yılında mezun olmuştur. Mezuniyet sonrası Hacettepe Üniversitesi Çocuk Diş Hekimliği Anabilim Dalında uzmanlık eğitimine başlamıştır. 2022 yılında “Genç Daimi Azı Dişlerine Uygulanan Paslanmaz Çelik Kron ve Zirkon Kronların Klinik Başarılarının Değerlendirilmesi” isimli tezini sunarak uzmanlık eğitimini tamamlamıştır. Bunun yanında pedodontide restoratif ve endodontik tedavilere dair birçok kurs ve seminerde yer almıştır. Uzmanlık eğitimi sonrası Özel Denturla Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde klinik çalışmalarına başlamıştır. Günümüzde çocuklarda en güncel tedavi uygulamalarını yaparak hizmet vermeye devam etmektedir.
personel

Uzm. Dt. Mert Deniz Ertekin

Yüksek Lisans: Hacettepe Üniversitesi

Uzmanlık: Hacettepe Üniversitesi Endodonti(Kanal Tedavisi) Anabilim Dalı

Özgeçmiş
Uzm. Dt. Mert Deniz Ertekin, 2013 yılında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde lisans/yüksek lisans eğitimine başlamış ve 2018 yılında mezun olmuştur. Mezuniyet sonrası Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Endodonti Anabilim Dalında uzmanlık eğitimine başlamıştır. Uzmanlık sürecinde Endodonti alanında birçok kurs ve seminere katılmış aynı zamanda çeşitli konularda sunumlar yapmıştır. 2022 yılında "Çoklu Sterilizasyonun Farklı Isıl İşlemlerle Üretilmiş Nikel-Titanyum Döner Eğe Sistemlerinin Döngüsel Yorgunluk Direnci Üzerine Etkisi" isimli tezini sunarak uzmanlık eğitimini tamamlamıştır. Uzmanlık eğitimi sonrası Özel Denturla Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde klinik çalışmalarına başlamıştır. Halen Denturla Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde Endodonti Uzmanı olarak hizmet vermektedir.

Denturla Yardımcı Personel

personel

Buse Ulusoy

Lisans: Ege Üniversitesi - Moleküler Ağırlıklı Biyoloji

personel

Karya Yöyen

Kavram Meslek Yüksek Okulu - Ağız ve Diş Sağlığı Bölümü

personel

Hilal Özkocabıyık

Dumlupınar Üniversitesi Mesleki ve Teknik Yüksekokulu Kimya Teknolojisi

personel

Sultan Göde

Balıkesir Üniversitesi - Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık

İletişim

+90 (505) 395 34 22
iletisim@denturla.com